Zavolejte nám: +420 776 080 416| +420 286 580 319

O nás

Společnost OND Direct založil , Ing . Jean Claude Ondongo, který od ruku 1996 podniká jako fyzická osoba zabývající se těmito činnostmi: Překlady a tlumočnictví, Zprostředkování obchodu a služeb, Poradenská a konzultační činnost.

V současné době je společnost OND Direct společností s ručení omezeným. Zúčastňuje jednání v oblasti různých služeb. Jsme subjekt specializovaný na propojení evropských podnikatelů s Afričany a naopak, pracujeme na propojení projektů mezi oběma kontinenty v oblasti průmyslu, ekologie, stavebnictví, zdravotnictví, vzdělávání atd.

Od roku 2011 spolupracujeme s klinikou Centre ISCARE I.V.F. V roce 2012, Ing. Jean-Claude Ondongo obdržel povolení v oblasti zprostředkování zaměstnání od Ministerstva práce a sociálních věcí.

OND Direct s.r.o. působí také v oblasti bydlení, spolupracuje s několika hotely, aparthotely a realitními kancelářemi v České republice. Dále se specializujeme na zprostředkování zaměstnanců do distribučních firem a logistických center, jako PPL, Intime, Zásilkovna apd.. Nabízíme brigády všem zájemcům o práci.